Postaw na specjalistów z Incomeo

Specjalizujemy się w usługach księgowo-kadrowych. Naszymi partnerami są zarówno duże firmy, jak i MŚP, a także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Obsługujemy również stowarzyszenia czy fundacje. 
Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz szeroki wachlarz partnerów biznesowych, dzięki którym wiemy, jak działać na różnych rynkach i w zróżnicowanym środowisku biznesowym.

Wykorzystaj to! Postaw na Incomeo! Przekonaj się, że biuro księgowe może działać lepiej, niż dotychczas myślałeś. Dołącz do grona zadowolonych partnerów Incomeo.

Najlepsze biuro rachunkowe w Łodzi

Incomeo Łódź Śródmieście

Kadry – Księgowość – Rachunkowość – Doradztwo. To wszystko znajdziesz w jednym miejscu – w Incomeo. 

Niech Twój biznes rośnie, niech Twoja działalność się rozwija – nam zostaw całą papierkową robotę. Zyskasz czas i pewność, że twoje spraw kadrowo-księgowe są bezpiecznie prowadzone przez specjalistów.

 

Incomeo ŁÓdź Śródmieście to kompleksowa obsługa firmy

Finanse i rachunkowość

Sprawy księgowe dopilnowane, faktury rozliczone, korespondencja z urzędem skarbowym załatwiona, rachunki zaksięgowane. Z Income masz pewność, że tak właśnie będzie to wyglądało.

Kadry i płace

Kartoteka pracownicza zaktualizowana, czas pracy rozliczony, składki odprowadzone, świadectwa pracy i umowy zaewidencjonowane. Incomeo to gwarancja skutecznego działania.

Chcesz poznać szczegóły obsługi księgowej od Incomeo? Skontaktuj się z nami!

Incomeo oddział Łódź Śródmieście

Ul. Narutowicza 126A
90-145 Łódź

Tel.: 660 012 300
E-mail: lodzsrodmiescie@incomeo.pl