Dotacje z Incomeo

Szukasz nowych ścieżek rozwoju? Masz pomysły, ale nie masz pieniędzy na ich wdrożenie? Zgłoś się do Incomeo. Od lat pomagamy takim jak Ty. Dotacje to paliwo rozwoju, dlatego trzymamy rękę na pulsie, aby na bieżąco wiedzieć, gdzie szukać zewnętrznych źródeł finansowania, a przede wszystkim jak skutecznie zdobyć dotacje.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Incomeo? 

U nas dostaniesz kompleksową usługę związaną z pozyskaniem dotacji. Działamy bowiem tak, aby na każdym etapie współpracy nasz klient był zadowolony. To wynika z naszej filozofii funkcjonowania. Wierzymy w długotrwałą kooperację i we wzajemne korzyści, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do komunikacji i satysfakcji. Za to cenią nas nasi klienci. Dołącz do nich!

Doradztwo, strategia rozwoju firmy

Dotacja z Incomeo

Od pomysłu aż po rozlicznie – zespół Incomeo pomoże ci na każdym etapie. Ty skup się na działalności, my zajmiemy się dotacją dla ciebie. Szybko się przekonasz, jak wiele korzyści ma taka współpraca.

  • Nie wiesz, gdzie szukać dotacji? Znajdziemy to i pokażemy ci dostępne opcje.
  • Nie wiesz, co się opłaca? Przeliczymy i przeanalizujemy możliwości.
  • Nie wiesz, jak napisać wniosek? Stworzymy go dla ciebie, poprowadzimy przez cały proces.
  • Nie wiesz, jak rozliczać dotację? Jako biuro księgowe zajmiemy się sprawami finansowymi.

 

Incomeo – specjaliści od dotacji

 

Pomysł

Nowe maszyny? Szkolenia dla pracowników? Innowacyjna linia produkcyjna? Import towarów, a może eksport i zdobycie nowych rynków?

W jaki sposób chcesz rozwijać działalność, na co postawisz, dokąd zmierzasz?

W Incomeo doceniamy pomysłowość, dlatego z dumą wspieramy tych wszystkich, którzy stawiają na rozwój. Mamy wiedzę i doświadczenie, które możesz wykorzystać. Śmiało, nie krępuj się, korzystaj tak jak nasi wcześniejsi klienci – spółki, mali przedsiębiorcy czy rolnicy.

Wdrożenie

Dotacja jest szansą, aby pomysł stał się rzeczywistością. Podobno nie ma złych pomysłów, są tylko źle zrealizowane. Żeby tak się nie stało, zespół Incomeo będzie czuwał nad prawidłową realizacją projektu.

Od znalezienia instytucji, które udzielają dotacji, poprzez napisanie i złożenie wniosku, aż po ostateczne rozliczenie dotacji – od tego jest Incomeo. Zaufaj specjalistom i zdaj się na nasze doświadczenie. Postaw na swój rozwój, postaw na Incomeo. 

Chcesz wiedzieć więcej lub poznać nas lepiej? Skontaktuj się z nami!

Incomeo oddział Łódź Śródmieście

Ul. Narutowicza 126A
90-145 Łódź

Tel.: 660 012 300
E-mail: lodzsrodmiescie@incomeo.pl